Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/www/vemcamara.cz/subdomains/nj/app/core/web.php on line 435
^
!!!POZOR na změnu času pondělních tréninků!!!

více info ve Vašich mailech a po rozkliknutí příspěvku

Vážení capoeiristé a rodiče, 

 

mrzí nás to, ale jsme nuceni pondělní tréninky přesunout o půl hodinku později. (platné již od pondělí 15.11.!)

Michal bohužel nestíhá dojíždět z práce včas, mají toho hodně=končí později a také teď cesta, díky výstavbě dálnice z NJ směr Hranice, trvá déle.

 

Byly k výběru 2. varianty a vyhrála následující:

 

1. VARIANTA:

Trénink sk. B (původně čas tréninku 17:30 - 18:30h) by se tedy posunul o půl hodinky později - nově tedy 18 - 19h + by k nim nově přibyla i sk. A.

Dle dlouhodobějších statistik chodí na sk. A v pondělky málo dětí a za nás bude přínosem, když starší a pokročilejší pomohou mladším ze sk. B, také roda bude početnější a s větší energií.

Pak by navíc měla skupina A ještě kratší trénink (bez rozcvičky - již budou rozcvičeni z uplynulého tréninku a rody) a to půlhodinový - končili by tedy stejně jako doposud v 19:30h.

 

Děkujeme Vám za pochopení. Uvidíme, jak se situace bude dále vyvíjet a když se Michalovi v práci uleví a bude opět stíhat tréninky dříve, opět bychom mohli přesunout tréninky na původní čas.

Váš tým Vem Camará Capoeira - NJ.


Zpět

Ondřej Novák /Instrutor Girafa/
hlavní trenér Vem Camará Capoeira Nový Jičín
Více...

MĚSTO NOVÝ JIČÍN
Děkujeme za finanční podporu klubu